Virtuální kancelář Spectrum - Nechoďte do kanceláře, když nemusíte!

Jak získat Evropskou ready made
společnost?

Hledáte spolehlivou českou firmu, která pro vás zajistí prodej ready made Evropské společnosti? Zajímají vás veškeré informace o tématu pořízení Evropské ready made společnosti? Přečtěte si náš článek.

Proč mít Evropskou ready made společnost?

Evropská společnost je nadnárodní akciová společnost s řadou výhodnějších prvků, než je klasická česká akciová společnost. Základní kapitál činí 120 000 euro a je při prodeji zcela splacen.

Evropská společnost může v průběhu své existence zcela libovolně měnit své sídlo v rámci Evropské unie.

Může být vlastněna jedinou FO a to jakékoliv národnosti a současně může mít pouze jedinou osobu v představenstvu a jedinou osobu v dozorčí radě.

Akcie Evropské společnosti lze zcela jednoduše převést na jinou osobu.

Výhody plynoucí z nákupu Evropské ready made společnosti

Výhody pro klienta jsou následující:

  • čitelná mezinárodní právní forma,
  • neručíte za závazky společnosti svým majetkem,
  • možnost přemisťování sídla společnosti v rámci EU,
  • 100 % splacený základní kapitál,
  • k plnému obsazení orgánů Evropské společnosti postačí 2 osoby bez ohledu na počet akcionářů (1 člen představenstva, 1 člen dozorčí rady).

V neposlední řadě je výhodou evropské společnosti možnost pružného získání evropského čísla DPH a oprávnění vydávat akcie na majitele a poskytovat tak anonymitu vlastnické struktury.

Prodej ready made společností

Jak probíhá prodej předzaložené Evropské společnosti?

Prodej Evropské společnosti probíhá totožně jako u společnosti s ručením omezeným a tedy v těchto krocích:

  1. Začíná konzultací s podnikatelem o jeho představě o jeho nové společnosti. Podnikatel se musí rozhodnout, jaký bude název (obchodní firma) společnosti. Dále s ohledem na požadovaný předmět podnikání je třeba zvolit relevantní živnostenská oprávnění. Podnikatel musí vědět, jaká bude vlastnická struktura společnosti a kdo bude oprávněn za společnost jednat.
  2. V druhé části prodeje ready made společnosti se realizuje valná hromada společnosti u notáře, který vyhotoví notářský zápis, jehož obsahem jsou změny relevantních skutečností popsaných v první části procesu.
  3. Ve třetí části se provede kompletace právně relevantních dokumentů potřebných pro zápis změny do obchodního rejstříku (vč. zajištění výpisu z živnostenského rejstříku). Následně se dokumenty doručí příslušnému obchodnímu rejstříku, který změny do OR zapíše.

Ready made evropskou společnost od nás můžete koupit s kompletním servisem prakticky okamžitě a po převodu můžete začít ihned podnikat. Zajistíme převod ready made Evropské společnosti vč. služeb notáře ve velmi krátkém termínu i do tří hodin od zaslání podkladů a vy můžete začít ihned podnikat. Pro přípravu převodu nebo rezervaci nepožadujeme žádné zálohy ani platby předem. Kdykoliv nás kontaktujte, vše vám podrobně vysvětlíme, poradíme vám!


Prodej ready made společností Brno

Ready made společnosti Brno - VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ SPECTRUM s.r.o. Adresa: Příkop 838/6, Brno, Jihomoravský kraj. Telefon: +420 545 175 944. .

Zajímá Vás koupě ready made společnosti? Rádi Vám odpovíme!

Rychlý kontakt

* Povinné


Bezplatná linka 800 566 566
Podnikatelské poradenství

Podnikatelské poradenství

poradenství v oblasti přípravy,
zahájení a rozvoje podnikání
IBC Centrum, V. patro
Příkop 838/6, CZ-602 00 BRNO
Mapa