Virtuální kancelář Spectrum - Nechoďte do kanceláře, když nemusíte!

Proč Ready Made společnost?

Ready made společnosti představují řadu výhod, které ocení lidé, kteří pracují rychle a efektivně a různí podnikatelé, kteří znají hodnotu svého času a nechají starosti související s  rozjezdem svého podnikání na profesionálech, zatímco oni se věnují tomu, co umí nejlépe - svém businessu, svému produktu či službě. Obchodní život nabízí řadu zajímavých příležitostí a podnikatelé by měli být schopni na to pružně reagovat. V situaci, kdy je třeba začít rychle podnikat, je nejlepší využít možnost koupě ready made (Brno) a neohrozit tak ztrátu takové zajímavé obchodní příležitosti.


ready made společnosti - předzaložená firma

Úspora vstupního kapitálu s pomocí ready made

Někteří podnikatelé při zahájení podnikání investují nemalé peníze do rozjezdu svého podnikání. Musí nakoupit vybavení kanceláře, technologie, softwarové vybavení, vozový park atd. … Najít v takové situaci finanční prostředky na složení základního kapitálu pro rozjezd podnikání (nejčastěji v částce 200 000 Kč) může být často velkým problémem. V případě ready made společnosti máte tento problém vyřešen, neboť základní kapitál uhradí zakladatel, tedy profesionální zřizovatel takových ready made společností (Brno).


předzaložené firmy - ready made brno společnosti

Při startu podnikání spolupracujte s profíky

Obraťte se se svými potřebami na profesionály společnosti Virtuální kancelář Spectrum Brno, kteří podobných transakcí realizují stovky ročně. Jednatel společnosti Mgr. Marek Předešlý upozorňuje na obrovskou výhodu při koupi ready made společnosti, jež spočívá v tom, že nový společník, resp. jednatel je oprávněn za tuto novou společnost jednat okamžitě a není třeba vyčkat zápisu do obchodního rejstříku. Taková skutečnost výrazně zjednodušuje start podnikání nové společnosti.


brno ready made firmy společnosti

Ready made společnosti Brno - VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ SPECTRUM s.r.o. Adresa: Příkop 838/6, Brno, Jihomoravský kraj. Telefon: +420 545 175 944. .

Zajímá Vás koupě ready made společnosti? Rádi Vám odpovíme!

Rychlý kontakt

* Povinné


Bezplatná linka 800 566 566
Podnikatelské poradenství

Podnikatelské poradenství

poradenství v oblasti přípravy,
zahájení a rozvoje podnikání
IBC Centrum, V. patro
Příkop 838/6, CZ-602 00 BRNO
Mapa