Virtuální kancelář Spectrum - Nechoďte do kanceláře, když nemusíte!

Ready made společnosti Brno

SPOLEČNOST S RUČENÍM OMEZENÝM
 • společnosti mají 100 % splacený základní kapitál (neručíte za závazky společnosti osobním majetkem)
 • jsou již řádně zapsány v obchodním rejstříku
 • jsou zaregistrované na příslušném finančním úřadě
 • prodej společnosti zajistíme do dvou dnů
 • společnosti nikdy nepodnikaly
 • společnosti nemají žádné závazky ani dluhy, za což v plném rozsahu ručíme
 • můžete ihned zahájit své podnikání a po převodu společnosti můžete za společnost okamžitě jednat
 • převody společností lze uskutečnit v těchto městech: Brno, Olomouc, Praha, Ostrava
Cena: 15 000 Kč vč. DPH
Kontaktujte nás
AKCIOVÁ SPOLEĆNOST
 • společnosti mají 100 % splacený základní kapitál (neručíte za závazky společnosti osobním majetkem)
 • jsou již řádně zapsány v obchodním rejstříku
 • jsou zaregistrované na příslušném finančním úřadě
 • prodej společnosti zajistíme do dvou dnů
 • společnosti nikdy nepodnikaly
 • nemají žádné závazky ani dluhy, za což v plném rozsahu ručíme
 • můžete ihned zahájit své podnikání a po převodu společnosti můžete za společnost okamžitě jednat
 • převody společností lze uskutečnit v těchto městech: Brno, Olomouc, Praha, Ostrava
Cena: 59 900 Kč vč. DPH
Kontaktujte nás

Potřebujete kompletně založenou firmu, včetně vyřízených formalit, administrativy a zaplacených poplatků? Pokud chcete rychle a snadno podnikat, pak je pro vás nejjednodušší cestou ready made společnost! Nabízíme zcela nové ready made společnosti Brno – tj. společnosti se sídlem na žádané adrese v centru Brna.

Výhody vlastnictví ready made společnosti Brno

Nový majitel předzaložené ready made společnosti může začít téměř ihned podnikat. Díky pořízení ready made společnosti Brno odbouráte zdlouhavé formality a byrokratické úkony spojené se založením firmy. Ušetříte tak nejen čas, který byste ztratili běháním po úřadech, ale i náklady na právníky, případné poradenství v dané věci a nebudete muset pracně studovat ani legislativu.

Co je to ready made společnost?

V případě ready made společnosti se jedná o novou předzaloženou společnost, která splňuje všechny náležitosti umožňující okamžité podnikání. Tato nová společnost je určena k prodeji pro zájemce o rychlé získání vlastní firmy, tudíž až do koupě novým majitelem neprovozuje ready made společnost žádnou činnost, je bez dluhů a závazků.

Ready made společnost Brno má vždy zajištěno:

 • přidělené IČ
 • uhrazený základní kapitál
 • sídlo ready made v Brně
 • minimální registrační lhůty
 • je bez historie – nezadluženost

Prodej ready made společností

Virtuální kancelář Spectrum Brno vám nabízí prodej ready made společností neboli tzv. předzaložených společností, jež jsme založili pro okamžité použití koncovým uživatelem. Ready made společnosti Brno jsou již zapsány v obchodním rejstříku, mají tedy přiděleno IČ a plně splacený základní kapitál ve výši 200 000 Kč. U našich ready made společnosti máte jistotu, že nikdy nepodnikaly a nevyvíjely žádnou obchodní činnost, nemají tedy žádné závazky ani dluhy. Nabízené ready made společnosti Brno byly založeny v souladu s platnou legislativou ČR a při procesu jejich vzniku byly zohledněny veškeré zákonné povinnosti pro běžné založení společnosti.

Největší výhodou nákupu ready made společnosti je pružnost a rychlost s jakou můžete za společnost jednat. Po podpisu nezbytných převodních smluv u notáře může nový jednatel za ready made společnost jednat, ačkoliv tyto změny nebyly dosud zapsány v obchodním rejstříku. Zápis změn do obchodního rejstříku se provádí teprve následně, cca do 5 pracovních dnů a má toliko potvrzující účinek.

Virtuální kancelář Spectrum Vám nabízí prodej těchto ready made společností: společnost s ručením omezeným, akciová společnost a evropská akciová společnost (SE).

Urychlete svůj podnikatelský záměr, nečekejte na konkurenci!

Potřebujete začít rychle podnikat, hrozí vám ztráta zajímavé obchodní příležitosti? Chcete založit společnost snadno a rychle a máte přechodně potíže se složením základního kapitálu společnosti? Využijte nabídky Virtuální kanceláře Spectrum Brno k zakoupení již existující ready made společnosti. Založení společnosti se sídlem v Brně nebylo nikdy jednodušší!

Ready made s.r.o. Brno – ceny společností s ručením omezeným činí 23 000 Kč včetně DPH (tato cena neobsahuje náklady na převod společnosti).

Tip pro vás!

Při zakoupení naší ready made společnosti Brno získáte možnost zřídit sídlo v našich obchodních prostorách za zvýhodněných podmínek.

Kompletní založení společnosti Brno – „na klíč“

Virtuální kancelář Spectrum Brno vám dále nabízí založení společnosti (s.r.o. či a.s) na klíč, respektive na zakázku dle vašich specifických potřeb včetně zápisu do obchodního rejstříku, a to již cca do 10 pracovních dnů! V souvislosti se službou „založení společnosti – Brno“ za vás vyřídíme veškeré formality včetně notářských zápisů o založení společnosti (sepsání zakladatelské listiny nebo společenské smlouvy). Samozřejmě zajistíme příslušná živnostenská oprávnění, provedeme kontrolu možnosti zápisu vámi zvoleného názvu společnosti (obchodní firmy) do obchodního rejstříku a zajistíme finanční prostředky pro složení základního kapitálu společnosti ve výši 200 000 Kč či vyšší.

Cena založení společnosti – Brno

Cena s.r.o. na klíč – kompletní založení společnosti s ručením omezeným „na klíč“ činí 19 500 Kč vč. DPH.

Tip pro vás!

Při využití založení společnosti na klíč získáte možnost zřídit sídlo v našich obchodních prostorách za zvýhodněných podmínek.

Detailní ceník služeb (ready made společnosti, virtuální kancelář, společnosti na klíč)!

Ready made společnosti Brno - VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ SPECTRUM s.r.o. Adresa: Příkop 838/6, Brno, Jihomoravský kraj. Telefon: +420 545 175 944. .

Zajímá Vás koupě ready made společnosti? Rádi Vám odpovíme!

Rychlý kontakt

* Povinné


Bezplatná linka 800 566 566
Podnikatelské poradenství

Podnikatelské poradenství

poradenství v oblasti přípravy,
zahájení a rozvoje podnikání
IBC Centrum, V. patro
Příkop 838/6, CZ-602 00 BRNO
Mapa