Virtuální kancelář Spectrum - Nechoďte do kanceláře, když nemusíte!

Jak probíhá koupě ready made společnosti?

Zajímá vás koupě ready made společnosti a nevíte, jak tento proces reálně probíhá? Přečtěte si náš článek, který vám poodhalí jednotlivé postupy.

Krok po kroku: od prvního kontaktu až po užívání nové společnosti

Osloví-li naši společnost VK Spectrum Brno klient či zájemce o koupi ready made společnosti snažíme se nejdříve zjistit jeho potřeby a požadavky pro jeho podnikání. V této fázi klientovi doporučíme i vhodný typ ready made společnosti. Následně zjistíme u klienta, jak se bude nová ready made společnost jmenovat, kde bude mít sídlo, jakou bude mít vlastnickou strukturu, kdo bude a za jakých podmínek oprávněn za společnost jednat. Klient se následně v dohodnutém termínu dostaví k notáři k přepsání notářského zápisu. Současně se vyřizují nové živnostenské listy a umístění sídla společnosti. Následně virtuální kancelář Brno. Spectrum zajistí podání a rychlý zápis změn do obchodního rejstříku. Celá transakce je následně vyřízena. Někteří klienti nás dále pověřují vyřízením registrace k DPH či vedením účetnictví či právní agendou nové společnosti. I toto je součástí služeb koupě ready made společnosti.

koupě ready made společnosti

Na co si dát pozor při jednání se zprostředkovateli?

VK Spectrum upozorňuje, že při procesu koupě ready made společnosti může dojít k řadě pochybení, která mohou ohrozit vaše podnikání. Nejčastěji se vyskytují případy, kdy ready made společnost nemá splacený základní kapitál nebo společnost nemá vhodné živnostenské oprávnění pro podnikatelskou činnost, kterou se reálně zabývá. Podnikatelé ocení i možnost využití virtuálního sídla společnosti, což znamená, že kupovaná ready made společnost si ponechá své původní sídlo. Můžete získat např. ready made společnost se sídlem v Brně. VK Spectrum svým klientů nabízí zřízení a vedení sídla za výhodných podmínek.

Výhody koupě ready made společnosti

Koupě ready made společnosti je vhodná pro osoby či podnikatele, kteří nechtějí při zahájení svého podnikání vyřizovat složitou právní agendu a hodlají své podnikání zahájit profesionálně a rychle. Řada zahraničních klientů pak ocení úsporu nákladů, které se ušetří při koupi ready made společnosti, neboť pokud by společnost zakládali sami, bylo by třeba veškeré zakladatelské dokumenty překládat soudním tlumočníkem do příslušného jazyka, což je velmi nákladné a časově náročné. Koupě ready made společnosti je velmi rychlá a lze jí vyřídit v ideálním případě během několika hodin či během jednoho či dvou dnů. V případě, že klient zakládá společnost sám, trvá tento proces v průměru 3-4 týdny. I když zákon o obchodních korporacích umožňuje nově založit společnost s velmi nízkým kapitálem, v praxi se ustálil veřejností dobře vnímaný základní kapitál min. ve výši 100 000 Kč. Taková částka je značně vysoká a pro klienty může být její složení problematické. I toto je výhodou koupě ready made společnosti – základní kapitál složí či uhradí VK Spectrum za vás.

prodej ready made a. s.

Proč ready made akciovou společnost od VK Spectrum Brno?

Virtuální kancelář Spectrum s.r.o. nabízí své služby všem, kteří požadují osobní a profesionální přístup a současně očekávají dlouhodobou zkušenost v oboru prodeje ready made akciových společností. Virtuální kancelář Spectrum Brno ručí plně a na 100 % za své ready made akciové společnosti a již dnes je možno odkázat na své reference a dobrou pověst v oboru. Přeptejte se na nás! Budete mile překvapeni.

Pokud ready made brno, pak jedině od VK Spectrum Brno.
Ready made společnosti Brno - VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ SPECTRUM s.r.o. Adresa: Příkop 838/6, Brno, Jihomoravský kraj. Telefon: +420 545 175 944. .
Bezplatná linka 800 566 566
Podnikatelské poradenství

Podnikatelské poradenství

poradenství v oblasti přípravy,
zahájení a rozvoje podnikání
IBC Centrum, V. patro
Příkop 838/6, CZ-602 00 BRNO
Mapa