Virtuální kancelář Spectrum - Nechoďte do kanceláře, když nemusíte!

Co je to ready made společnost?

Potřebujete zjistit více informací o tzv. READY MADE společnostech. Občas tento pojem lze zaslechnout v televizi či odborném ekonomickém tisku a pro řadu obyčejných smrtelníků či začínajících podnikatelů je tento pojem doslova zahalen tajemstvím.

READY MADE je společnost v právní formě některé ze zákonem stanovených typů společností, nejvíce tedy společnost s.r.o. či a.s. V praxi jde o to, že profesionální zřizovatel těchto společností, jako je např. VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ SPECTRUM Brno, tyto založí sám a absolvuje celý zřizovací proces, na jehož konci je předzaložená společnost, která je zapsána v příslušném obchodním rejstříku.


ready made společnost brno

Klient, který poptává ready made společnost, se může spolehnout, že má kompletně založenou firmu včetně vyřízených formalit, právních úkonů a zaplacených zřizovacích a jiných poplatků. Po odkoupení ready made společnosti klient získává firmu s již přiděleným identifikačním číslem (IČ), plně uhrazeným základním kapitálem, zapsaným sídlem ready made společnosti v Brně na prestižní adrese, registraci k dani z příjmu právnických osob u místně příslušného finančního úřadu a v neposlední řadě požadovanou registraci (dle přání klienta) na příslušném živnostenském úřadě.

READY MADE společnost je určena pro konečného vlastníka (nabyvatele obchodního podílu) a tudíž nikdy nevykonávala jakoukoliv obchodní činnost a nemá tedy žádné závazky. Nabízené READY MADE společnosti jsou založeny v souladu s platnou legislativou České republiky.


Prodej ready made v Brně

Ready made společnosti Brno - VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘ SPECTRUM s.r.o. Adresa: Příkop 838/6, Brno, Jihomoravský kraj. Telefon: +420 545 175 944. .

Zajímá Vás koupě ready made společnosti? Rádi Vám odpovíme!

Rychlý kontakt

* Povinné


Bezplatná linka 800 566 566
Podnikatelské poradenství

Podnikatelské poradenství

poradenství v oblasti přípravy,
zahájení a rozvoje podnikání
IBC Centrum, V. patro
Příkop 838/6, CZ-602 00 BRNO
Mapa