Virtuální kancelář Spectrum - Nechoďte do kanceláře, když nemusíte!

Spectrum – virtuální kanceláře Brno

Představujeme vám Virtuální kancelář Spectrum Brno, která naplňuje pojem „virtuální kancelář“ zcela novým obsahem. Pokud potřebujete využívat výhod moderní virtuální kanceláře, pak se obraťte na nás! Získáte nejen lukrativní obchodní adresu pro vaši firmu, ale především kvalitní zázemí plně zařízených kanceláří v centru Brna, kde můžete uskutečnit své obchodní schůzku, firemní jednání a drobné konference. Při využití našich služeb parkování pro Vás a Vaše obchodní partnery zajištěno. Virtuální kanceláře Brno – ideální nenákladná volba pro rozjezd vašeho podnikání!

Objevte výhody virtuální kanceláře v centru Brna

Virtuální kancelář Spectrum Brno zajišťuje pro firmy kromě standardně poskytovaných a dnes již všeobecně známých služeb také ostatní servis, jež na tyto služby bezprostředně navazuje a svým obsahem je dále doplňuje.

Služby virtuální kanceláře Spectrum Brno standardně zahrnují:

Prodej ready made společností Brno

Virtuální kancelář Spectrum Brno disponuje mimo výše uvedených služeb také ready made společnostmi, které jsou určeny výhradně pro okamžitý prodej zákazníkovi, tyto společnosti jsou bez obchodní historie, bez závazků a pohledávek. Předzaložené společnosti, se sídlem na adrese virtuální kanceláře Brno, mají zcela splacený základní kapitál. Virtuální kancelář Spectrum Brno vám nabízí taktéž založení společnosti (s.r.o. či a.s) „na klíč“ resp. na zakázku dle vašich specifických potřeb, včetně zápisu do obchodního rejstříku, a to cca do 10 pracovních dnů.

Podnikatelské poradenství virtuální kanceláře

Virtuální kancelář Spectrum Brno poskytuje podnikatelské poradenství ve všech oblastech spojených s přípravou, zahájením a rozvojem Vašeho podnikání.

Právní poradenství virtuální kanceláře

Virtuální kancelář Spectrum Brno poskytuje právní poradenství ve všech oblastech práva.

Daňové poradenství virtuální kanceláře

Virtuální kancelář Spectrum Brno vám zajistí řádně vedené účetnictví a kompletní daňové poradenství.

Proč využít služeb virtuální kanceláře Spectrum Brno?

Virtuální kancelář Spectrum Brno realizuje všechny výše uvedené služby v jedné budově vč. parkoviště a podzemních garáží situované v centru města Brna, ve které se nachází mnoho specializovaných obchodů a firem. Vše důležité máte v přímé blízkosti - můžete využít benzinovou pumpu, pneuservis, autoservis, mycí linku, poštu, kurýrní službu UPS, bankomat, copy centrum, čistírnu, kavárny a restaurace, lékárnu, samoobsluhu, notáře, praktického a zubního lékaře, rehabilitace; v těsné blízkosti je i pobočka ČSOB, aj.

Virtuální kancelář Spectrum Brno tedy představuje kompletní spektrum podnikatelských služeb, které využije každý, kdo chce podnikat s nízkými náklady, avšak na profesionální úrovni.

Těšíme se na naši další spolupráci.

Za tým Virtuální kanceláře Spectrum
Mgr. Marek Předešlý
predesly@vkspectrum.cz

Bezplatná linka 800 566 566
Mapa